hakkimizda

Hakkimizda

Biz Kimiz? 

İlknur ARSLANTÜRK ÇINAR ve Ebru YUVALI ortak kurucuları tarafından 2014 yılından 2019 yılına kadar kurumsal firmada büyük başarılar elde edip isimlerinden çok bahsettirmişlerdir. Akabinde eğitim sertifikalarını alarak ve kendilerini bu alanda geliştirip büyük bir ekip olarak Çınar Agency’i kurmuşlardır. Geniş müşteri yelpazesiyle firmaların ihtiyaç analizlerini yaparak, uzmanlık alanlarında kendilerini geliştirip müşteri kazanma konusunda destek sağlamaktadırlar. Bir çok sektöre  Google ADS, Youtube çekimleri, Sosyal medya takibi, E Ticaret sitesi, Web hizmetleri veren uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır.

Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen Reklamcılık hizmetlerinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız. Tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen ekip tecrübesiyle artık siz değerli müşterilerine web sektöründe Dijital Reklamcılıkta öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız! 8 Kişilik uzman ekibimizle size her türlü desteği vermekten mutluluk duyuyoruz.

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim...